HC-UPSA2089L
500kW–1,000kW / 2,036.736kWh
Kontenerowy BESS all-in-one o pojemności 2,03 MWh z chłodzeniem cieczą, dostępny w konfiguracjach 0,25C (500 kW) i 0,5C (1000 kW). Zaawansowane zarządzanie termiczne do wymagających zastosowań komercyjnych, przemysłowych (C&I) i sieciowych.
Moc znamionowa
500kW / 1,000kW
Pojemność
2,036.736kWh
Typ baterii
LiFePO4
Chłodzenie
Chłodzenie cieczą

Wydajność chłodzenia cieczą.
Podwójna konfiguracja.
Skalowalne magazynowanie energii
Modułowa architektura umożliwia równoległą rozbudowę od pojedynczych kontenerów do instalacji o mocy wielu MWh przy zachowaniu stałej wydajności.
Bezpieczeństwo i niezawodność
Ogniwa LiFePO4 z wielowarstwową ochroną: algorytmy ostrzegania termicznego, tłumienie pożaru i odpowietrzanie przeciwwybuchowe.
Chłodzenie cieczą
Wzrost wydajności o >5% w porównaniu z chłodzeniem powietrzem, z jednorodnością temperatury ±2°C we wszystkich modułach, co wydłuża żywotność ogniw i zapewnia szczytową wydajność.
Przyjazny dla użytkownika
Intuicyjny interfejs monitorowania, aktualizacje oprogramowania układowego OTA i zdalna diagnostyka za pośrednictwem platformy EMS w chmurze.
Możliwość dostosowania
Elastyczna konfiguracja systemu dostosowuje się do różnorodnych wymagań obiektu — mocy, przyłącza do sieci i protokołów komunikacyjnych.
Dwie opcje C-Rate
Wybierz 0,25C do długotrwałego przesuwania energii lub 0,5C do zastosowań o dużej mocy, takich jak regulacja częstotliwości i ograniczanie szczytowego zapotrzebowania.
Specyfikacja techniczna
| Moc znamionowa | 500kW (0.25C) / 1000kW (0.5C) |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Prąd maksymalny | 836A (0.25C) / 1672A (0.5C) |
| Sposób podłączenia | 3P3W |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Współczynnik mocy | 0.99 / 1 (wyprzedzający) ~ 1 (opóźniony) |
| THDi | <3% (moc znamionowa) |
| Moc znamionowa | 500kW (0.25C) / 1000kW (0.5C) |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Prąd maksymalny | 836A (0.25C) / 1672A (0.5C) |
| Sposób podłączenia | 3P3W |
| Częstotliwość | 50Hz / 60Hz |
| Czas przełączania | <20ms |
| Typ baterii | LiFePO4 |
| Ogniwo bateryjne | 3.2V / 306Ah |
| Konfiguracja pakietu baterii | 1P52S |
| Liczba pakietów baterii | 5 pakietów / klaster |
| Liczba klastrów baterii | 8 klastrów |
| Prąd znamionowy | 75A × 8 (0.25C) / 150A × 8 (0.5C) |
| Zakres napięcia | 702 – 936V |
| Pojemność znamionowa | 2036.736kWh |
| Waga | <30T |
| Wymiary produktu (szer. × gł. × wys.) | 6058×2438×2896mm (0.25C) / 6058×2438×2896mm + 2 × 900×1000×2000mm (0.5C) |
| Maksymalna sprawność | ≥85% |
| Temperatura | -20°C ~ 50°C (obniżenie parametrów powyżej 45°C) |
| Wilgotność | 5% ~ 95% RH (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Klasa korozyjności | C4 |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Hałas | ≤75dB |
| Wysokość n.p.m. | 2000m |
| Wyświetlacz | LCD |
| Ochrona przeciwpożarowa | FM-200 |
| Komunikacja | Ethernet |
| Certyfikacja | CE, UN38.3 |
| Współczynnik ładowania/rozładowania | 0.25CP / 0.5CP |
| Głębokość rozładowania | 90% |
| Żywotność cykliczna | ≥6000 cykli (80% SOH w warunkach standardowych) |
Wszechstronna moc.
Dowolna skala.
Redukcja szczytowego zapotrzebowania dla C&I
Zmniejszenie opłat za szczytowe zapotrzebowanie o 30–50% dzięki inteligentnemu harmonogramowaniu ładowania/rozładowania dostosowanemu do okresów taryfowych.
Regulacja częstotliwości sieci
Reakcja na poziomie milisekund zapewnia usługi pomocnicze dla operatorów sieci, generując dodatkowe źródła przychodów.
Integracja odnawialnych źródeł energii
Wygładzanie niestabilnej produkcji energii słonecznej i wiatrowej dzięki buforowaniu o dużej pojemności, co umożliwia wyższy stopień penetracji odnawialnych źródeł energii.
Najczęściej zadawane pytania
Czym jest system magazynowania energii HC-UPSA2089L?
HC-UPSA2089L jest sklasyfikowany jako [Kontenerowy BESS z chłodzeniem cieczą]. Na stronie produktu podano 500kW–1,000kW / 2.089MWh.
Jaka moc i pojemność są podane dla HC-UPSA2089L?
Na stronie produktu podano 500kW–1,000kW / 2.089MWh. Wyświetlone skrócone parametry techniczne to: Moc znamionowa: 500kW / 1,000kW; Pojemność: 2.089MWh; Typ baterii: LiFePO4; Chłodzenie: Chłodzenie cieczą.
Jakie zastosowania są wymienione dla HC-UPSA2089L?
Na stronie produktu wymieniono następujące scenariusze zastosowań: C&I Peak Shaving; Regulacja częstotliwości sieci; Integracja z odnawialnymi źródłami energii. Ostateczny przypadek użycia należy przeanalizować pod kątem wymagań operacyjnych lokalizacji.
Co należy przeanalizować przy doborze HC-UPSA2089L?
Przy doborze ostatecznej konfiguracji należy przeanalizować wymaganą moc, czas podtrzymania energii, interfejs elektryczny, miejsce instalacji, cele operacyjne oraz mające zastosowanie wymagania projektowe.
Zainteresowany modelem HC-UPSA2089L?
Podziel się wymaganiami dotyczącymi swojej lokalizacji, a nasz zespół inżynierów przedstawi szczegółową konfigurację systemu i ofertę handlową.